AnasayfaBeyaz Eşya TamiriKombi Tamir Bakım ServisiBuzdolabı Tamircisi AnkaraZiyaretçi DefteriİletişimKombi Servisleri Ankara
Klima Servisi Ankara
Klima Servisi Ankara Ostim
Çankaya Beko Klima Servisi
Klima Servisi Ankara Yenimahalle
Klima Servisi Ankara Balgat
Beko Klima Servisi Ankara
Çankaya Mitsubishi Klima Servisi
Mitsubishi Klima Servisi Ankara
Airfel Kombi Servisi Ankara
Kombi Bakım Servisi Ankara
Dikmen Alarko Kombi Tamir-Bakım Servisi
Ankara Kombi Bakım Servisleri Telefon
Keçiören Kombi Servisi ve Servisleri Ankara
Kombi bakım ücretleri/Fiyatları - Ankarada En İyi Kombi Servisi
Batıkent Kombi Servisi-Tamiri Telefon-0312-4184007
Dikmen Kombi Servisleri
Abidinpaşa Kombi Bakım Servisi
Ankara Kombi Bakımı Kaç Para Fiyatları-Ücreti
Öveçler Kombi tamir Bakım Servisi
Ankara Kombi Tamircisi-Ustası
Eryaman Kombi-Klima Bakım Servisi
Baymak Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Batıkent
Kombi Tamiri Ankara Dikmen
Bosch Kombi Servisi Ankara Çankaya
Bosch Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Çayyolu
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Keçiören
Baymak Kombi Servisi Ankara Mamak
Alarko Kombi Servis Ankara Keçiören
Alarko Kombi Servis Ankara Çankaya
Alarko Kombi Servis Ankara Dikmen
kombi bakım ücretleri ankara
Kombi Servisi Keçiören Ankara
Kombi Bakım Ücretleri Ankara 0312-4184007
çankaya baymak kombi servisi
Dikmen Baymak Servisi
Dikmen Demirdöküm Kombi Servisi
Keçiören Demirdöküm Kombi Servisi
Sincan Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Yenimahalle Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Demetevler Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Çayyolu Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Baymak Kombi Servisi Keçiören 0312-4184007
Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Dikmen 0312-4184007
Ankara Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Batıkent 0312-4184007
Viessmann Yoğuşmalı Kombi Ankara
Kombi Servisi Yoğuşmalı Ankara
En İyi Yoğuşmalı Kombi
Dikmen Demirdöküm Servisi - Ankara 0312-4184007
Buderus Yoğuşmalı Kombi Servisi Ankara
Çankaya Kombi Tamircisi Ankara
Kombi servisleri Ankara Keçiören
Akdere Baymak Kombi Servisi | Klima Teknik Servis
Buderus Kombi Servisi Ankara Keçiören
Ariston kombi Servisi Keçiören Ankara
Dikmen Ferroli Kombi Servisi
Ferroli Kombi Servisi Ankara
Ariston Kombi Servisi Ankara
Viessmann Kombi Ankara
Ankara Protherm Kombi Servisi
alarko kombi servisi ankara batıkent
kombi Servisi Batıkent-4184007
Arayın Hemen Gelelim...

0312 418 4007

Ankara Kombi Tamircisi - Ustası Deneyimli ve güvenilir ekibiyle size hizmet vermektedir, kombi tamiri acemi ve deneyimsiz insanlara bırakılmayacak kadar hassas bir iştir, gaz ile çalışan kombi yanlış bir müdahale sonucu büyük hasarlara hatta can kaybına yol açabilir.

Ankara Kombi Tamircisi - Ustası olarak tavsiyemiz güvenliğiniz için kombinizi deneyimli teknisyenlere kombi ustasına teslim ediniz.Ankara Kombi Tamircisi - Ustası olarak zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın. Ankara kombi servisi haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunmaktadır. Kombi Servisi olarak Ankara’ nın her bölgesine semtine hizmet vermekteyiz. ECA, DemirDöküm, Vaillant, Protherm, Baymak, Ariston, Alarko, Buderus ve Bosch markalı kombi cihazlarınıza teknik servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Kombi teknik servis firmamız Ankara’ da tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla 365 gün boyunca hizmetinizdedir.
Ankara Kombi Tamircisi - Ustası siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktayız.
Evlerinizde veya işyerlerinizde ısıtma, sıcak su ve iklimlendirme amaçlı olarak kullanmakta olduğunuz kombi cihazlarınızın tamir ve bakımını teknik donanımlı ekiplerimizle, yerinde, itinayla ve garantili olarak yapmaktayız.

Kombi Bakım Aşamaları aşağıdaki gibidir:
Kombinizin bakımından önce su boşaltılarak güvenlik tertibatları alınmaktadır. Bu aşamalardan sonra temizlik aşamasına geçilmektedir. Temizlik uygulamalarında su deposu sökülüp temizlenmekte ve tozdan arındırılmaktadır. Aynı şekilde brülör dediğimiz önemli parça da fırçalanarak temizlemeye tabi tutulmakta ve gözenekleri tozdan arındırılmaktadır. Kombi bakımı sırasında temizlenmesi gereken parçalardan birisi de fanlardır. Fan bölgesindeki bütün tozlar arındırıldığında kombiniz sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Ayrıca kalorifer peteklerine dönüş filtreleri de mutlaka sökülerek temizlenmelidir. Tüm bu uygulamalardan sonra gaz ayarları ve gaz sızdırmazlık testi işlemleri modern cihazlarla birlikte gerçekleştirilmektedir.
Hangi marka kombi kullanıyor olursanız olun her marka kombinin içerisinde 1,5 bar olacak şekilde su bulunması gerekir. Eğer cihaz içerisinde yeteri kadar su bulunmuyorsa cihaz çalışmayacaktır ve kendine özel olan arıza kodunu ekrana getirecektir.
Eğer kombiye fazla su doldurursanız, kombi emniyet parçalarından birisi olan 3-bar emniyet ventili kendini açarak fazla suyu atmak isteyecektir.Kombi Su Basıncı Neden Düşer?

Eğer kombinin içerisinde su miktarı 2 - 3 ay gibi sürelerde bitiyorsa bu normaldir. Kombinin içerisindeki suyun günlük, saatlik olması sonucu bir problemin olduğunun belirtisidir.
Su kaçağının kombiden kaynaklı olup olmadığını kontrol etmek için ilk olarak kombi kapağı açılarak parçaların ve boruların sızdırmazlığı kontrol edilmelidir. Eğer parçalar arası bağlantı borularından su akıyorsa bu bağlantıların arasında suyun sorunsuz bir şekilde akmasını sağlayan orink contaların değiştirilmesi gerekir.
Bloklar, pompa, 3 yollu vana grubu gibi birçok malzemeden su akma ihtimalide vardır. Tüm parçaların tek tek kontrol edilerek kombi içerisinde bir sorun olup olmadığı kontrol edilmelidir.
Mekan içerisindeki tesisatda ufak bir çatlak olması bile kombinin barını sürekli olarak düşürecektir. Bu sorunun çözümü ise termal kameralar ile tesisatın kontrol edilmesi gerekir. Sızdıran yerin bulunması ardından da sızdıran yerin tamir edilmesi ya da değiştirilmesi gerekir.
Genellikle eski yapı ve eski tesisatlarda oluşan bu arıza hemen hemen herkesin başına gelmektedir. Sadece ofisi olan, vergi ödeyen, işin ehli, belgeli servislerle çalışırsanız sorununuz en kısa sürede çözüme kavuşacaktır.
Firmamız uzun yıllardır Ankara ilinde ve ilçelerinde her marka ve model kombilere onarım, bakım, yedek parça satışı ve elektronik kart tamiri hizmeti vermektedir.
Firmamız tarafından yapılan her işe 1 yıl garanti verilmektedir.
Kombinizde ne tür problem olursa olsun bize sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağız.
Doğal gaz ısı, ışık kısacası enerji elde etmek için kullanılır. Saflaştırılmış doğal gaz renksiz ve kokusuzdur. Sülfür ihtiva eden bileşikler yapısına eklenerek koku ilave edilir. Bu koku sayesinde kapalı ortamdalar gaz kaçağı olduğu zaman kullanıcıların kolay fark edilmesi sağlanır.
Gaz kaçağının tespiti için her ortamda artık zorunlu olarak gaz kaçak detektörü bulundurulmaktadır. Herhangi bir kaçak durumunda detektör öterek kullanıcıların gaz kaçağından haberdar eder ve gerekli önlemler alınır.
Ayrıca kombi ve gaz ile çalışan diğer araçların bulunduğu ortamlarda hava akışını sağlayan ventilasyon bulundurma zorunluluğu getirildi. Herhangi bir kaçak durumunda ortama hava akışı sağlanarak olası zehirlenme durumlarını en aza indirmeye yaramaktadır.
Kombi doğal gaz ile çalışan bir cihaz olduğu için her yıl periyodik olarak belgeli teknik ekip tarafından kontrol edilmelidir. Kombi içerisindeki gaz valfi parçasının bozulma ya da çalışmama esnasında kesinlikle tamiri yapılmamalıdır.
Kombiden gelen gaz kokusu bağlantılardan, vanalardan ve gaz valfinden kaynaklanır. Çiğ gaz kokusu ise dışarı atılamayan yanmış gazın ortamda bulunması sonucu oluşur.

Kombiden Gaz Kokusu Gelmesi Esnasında Yapılması Gerekenler;
• Ortamda yanan alevleri söndürünüz.
• Bütün kapı ve pencereleri açınız.
• Daire veya bina doğal gaz vanalarını kapatınız.
• Kibrit, çakmak yakmayınız ve sigara içmeyiniz.
• Elektrikli cihazları çalıştırmayınız.
• Fişleri çekmeyin ve takmayın.
• Zilleri çalmayınız.
• Asansörü kullanmayınız.
• Telefonları kullanmayınız.
• Açık alana çıktığınızda ALO 187’yi arayınız.
• İtfaiye’ye (110) haber veriniz.
• Doğal gazdan etkilenmiş birisi bulunuyorsa açık ortama çıkartınız ve sağlık ekiplerine haber veriniz.

Kombiden ya da diğer cihazlardan gelen gaz kokusu ertelenmemesi gereken ve önlemleri alınması gereken tehlike arz eden bir durumdur.
Kombi elektrik, su ve doğal gaz ile çalışan kompleks bir yapıya sahip mekanik parçalardan oluşan ısıtma sistemi elemanıdır.
Kombinin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için ilk olarak kontrol edilmesi gereken noktalar;
Kombiye doğal gaz geliyor mu? Kontrol için ilk olarak yemek pişirdiğiniz ocağı kontrol ediniz. Ardından kombiye giden gaz hattının vanasının açık olduğundan emin olunuz.
Kombide bulunan suyun 1,5 bar olması gerekir. Eğer cihazda 1,5 bar olacak şekilde su yoksa su dolumu yapmanız gerekir. Fazla su dolumu yaparsanız 3-bar emniyet ventili kendini açarak fazla suyu boşaltacaktır.
Kombiye gelecek olan voltajın 220 volt olacak şekilde düzenli bir şekilde gelmesi gerekir. Kombi eğer sigorta ya da voltaj düzenleyiciye bağlı ise bağlantılarının açık olup olmadığını kontrol ediniz.

Kombi hiç devreye girmiyor ise;

• Fan motoru,
• Dış hava prosestatı,
• Kombi elektronik kart (anakart) da problem var demektir.

Kombi devreye geç giriyor ise;

* Bacanın uzun olması
* Fan motorunun kirli, pis olması
* Fan motoru üzerinde bulunan kelebek tapasının olması
* Elektronik kart da arıza olması
* Dış hava sensörünün arızalı olması kombinin devreye geç girmesine neden olur.
Kontrolleri sağladıktan sonra arızayı çözemezseniz sizlere gün içerisinde, piyasanın altında, % 100 orjinal yedek parça kullanımı ve 1 yıl garantili hizmet için bize ulaşabilirsiniz.

Kalorifer Ayar Düğmesi Arızası;

Kalorifer düğmesinin kırık olması ya da aşırı kullanma sonucu görevini yerine getirememesi sonucu aşırı ısınmaya neden olabilir. Siz düşük dereceye ayarlamış olarak görseniz de kalorifer ısı ayarı yüksek derecede kalmış olabilir. Bu arıza durumunda düğmenin değişmesi gerekir. Ayrıca elektronik kart üzerindeki parçanın da arızalı olma ihtimali vardır. Anakart tamiri de gerekebilir.
kombi ustası ankara çankaya

Beyaz Eşya Tamiri Ankara
Ankara beyaz eşya servisleri
Buzdolabı Tamircisi Ankara Bahçelievler
Buzdolabı Tamiri Ankara Dikmen
Buzdolabı Tamircisi Ankara Batıkent
Ankara Keçiören Buzdolabı Tamircisi
Çankaya Beyaz Eşya Tamir-4184007
Arçelik Beyaz Eşya Servisi Ankara
Arçelik Buzdolabı Servisi Ankara
Beko Çamaşır Makinesi Servisi Ankara
Arçelik Teknik Servis Ankara Çankaya
Vestel Servis Ankara Demetevler
Bosch Yetkili Servis Ankara Çayyolu
Bosch Teknik Servis Ankara Keçiören
Beko Yetkili Servis Ankara Ayrancı
Arçelik Servisi Çankaya Ankara
Bulaşık makina tamircisi Çankaya Ankara
Mamak Arçelik Beko Servisi
Dikmen Bosch Servisi
Esertepe Arçelik Beko Servisi
Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Ankara Keçiören
Kombi Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Fiyatları Ankara
Petek Temizleme Batıkent Ankara
Ankara Kombi Petek Temizleme Servisi
VESTEL SERVİSİ ANKARA
Vestel Servis ankara balgat
vestel servisi-ankara cebeci
DİĞER BAŞLIKLAR
çamaşır makinesi tamir bahçelievler ankara
buzdolabı tamircisi ankara çankaya-4184007
Çamaşır Makinası Tamircisi Ankara 0312-4184007
Kombi Bakım Ücreti ve Fiyatları Ankara-4184007
Keçiören Kombi Servisi ve Servisleri Ankara
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara - Petek Temizleme Ankara