AnasayfaBeyaz Eşya TamiriKombi Tamir Bakım ServisiBuzdolabı Tamircisi AnkaraZiyaretçi DefteriİletişimKombi Servisleri Ankara
Klima Servisi Ankara
Klima Servisi Ankara Ostim
Çankaya Beko Klima Servisi
Klima Servisi Ankara Yenimahalle
Klima Servisi Ankara Balgat
Beko Klima Servisi Ankara
Çankaya Mitsubishi Klima Servisi
Mitsubishi Klima Servisi Ankara
Airfel Kombi Servisi Ankara
Kombi Bakım Servisi Ankara
Dikmen Alarko Kombi Tamir-Bakım Servisi
Ankara Kombi Bakım Servisleri Telefon
Keçiören Kombi Servisi ve Servisleri Ankara
Kombi bakım ücretleri/Fiyatları - Ankarada En İyi Kombi Servisi
Batıkent Kombi Servisi-Tamiri Telefon-0312-4184007
Dikmen Kombi Servisleri
Abidinpaşa Kombi Bakım Servisi
Ankara Kombi Bakımı Kaç Para Fiyatları-Ücreti
Öveçler Kombi tamir Bakım Servisi
Ankara Kombi Tamircisi-Ustası
Eryaman Kombi-Klima Bakım Servisi
Baymak Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Batıkent
Kombi Tamiri Ankara Dikmen
Bosch Kombi Servisi Ankara Çankaya
Bosch Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Çayyolu
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Keçiören
Baymak Kombi Servisi Ankara Mamak
Alarko Kombi Servis Ankara Keçiören
Alarko Kombi Servis Ankara Çankaya
Alarko Kombi Servis Ankara Dikmen
kombi bakım ücretleri ankara
Kombi Servisi Keçiören Ankara
Kombi Bakım Ücretleri Ankara 0312-4184007
çankaya baymak kombi servisi
Dikmen Baymak Servisi
Dikmen Demirdöküm Kombi Servisi
Keçiören Demirdöküm Kombi Servisi
Sincan Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Yenimahalle Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Demetevler Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Çayyolu Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Baymak Kombi Servisi Keçiören 0312-4184007
Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Dikmen 0312-4184007
Ankara Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Batıkent 0312-4184007
Viessmann Yoğuşmalı Kombi Ankara
Kombi Servisi Yoğuşmalı Ankara
En İyi Yoğuşmalı Kombi
Dikmen Demirdöküm Servisi - Ankara 0312-4184007
Buderus Yoğuşmalı Kombi Servisi Ankara
Çankaya Kombi Tamircisi Ankara
Kombi servisleri Ankara Keçiören
Akdere Baymak Kombi Servisi | Klima Teknik Servis
Buderus Kombi Servisi Ankara Keçiören
Ariston kombi Servisi Keçiören Ankara
Dikmen Ferroli Kombi Servisi
Ferroli Kombi Servisi Ankara
Ariston Kombi Servisi Ankara
Viessmann Kombi Ankara
Ankara Protherm Kombi Servisi
alarko kombi servisi ankara batıkent
kombi Servisi Batıkent-4184007

Arçelik Servisi Ankara Anıttepe 0312 418 4007

Anıttepe Arçelik Servisi Ankara, Anıttepe Arçelik Klima Servisi, Anıttepe Arçelik Kombi Servisi

Anıttepe Arçelik Teknik Servisi

anıttepe arçelik beko servisi

0 312 418 4 007 [caption id="attachment_41" align="aligncenter" width="560"]

Arçelik Beko servisi Anıttepe Ankara Tecrübeli Anıttepe Arçelik Servisi ekiplerimizle hızlı ve çabuk Arçelik servis hizmeti sunuyoruz. Yerinde Arçelik servisi politikamızla; Arçelik marka cihazlarınıza sizlerin önünde Arçelik servis hizmeti sunuyoruz. Ustalarımız gerek görürse veya cihazınızda ciddi bir sorun varsa, cihazınız servis aracımıza yüklenerek Anıttepe Arçelik Teknik Servisi atölyelerine getirilerek servise sokulur. Servis işlemleri sonucunda cihazınız gerekli testlere sokulur. Kontrolleri tamamlandıktan sonra da size teslim edilir. Anıttepe Arçelik Servisi Size telefon Numarası kadar yakınız.

Anıttepe Arçelik Klima Servisi Yenimahalle Ankara,
Anıttepe Arçelik Klima montaj - demontaj, Anıttepe Arçelik klima servisi, Periyodik klima bakımı ve fiyatları ile hizmetinizde, Klima bakır boru tesisatı, Klima gaz dolumu,
Anıttepe Arçelik Klima Servisi Ankara 0312-4184007,
Anıttepe Arçelik Kombi Servisi 0 312 418 4 007, Anıttepe Arçelik Kombi bakımı Ücreti Ankara 0 312 418 4 007, Anıttepe Arçelik Kombi yedek parça temini 0 312 418 4 007, Anıttepe Arçelik Kombi periyodik bakımı 0 312 418 4 007, Anıttepe Arçelik Servisi Kombi Tesisatı 0 312 418 4 007, Anıttepe Arçelik Kombi Servisi 0 312 418 4 007, Anıttepe Arçelik Kombi Bakımı Fiyatları 0 312 418 4 007,
Anıttepe Arçelik Beyaz Eşya Servisi 0 312 418 4 007,
Anıttepe Arçelik Buzdolabı Servisi 0 312 418 4 007, Anıttepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi 0 312 418 4 007, Anıttepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi 0 312 418 4 007, Arçelik Fırın Servisi 0 312 418 4 007, Arçelik Kurutma Makinesi Servisi 0 312 418 4 007,
Anıttepe Arçelik Servisi olarak teknik servis hizmeti verdiğimiz diğer markalar;
Ariston, İndesit, Ariston, Samsung, Sıemens, Miele, Profilo, AEG, Vestel, Beko, Arçelik, Gaggenau, General Electric, bosch Frigidaire, Westinghouse, Alarko, Baymak, Ferroli, Demirdöküm, Altus, Regal, Waillant, Baxi vb. tüm markalar için bizi arayabilirsiniz.

Ankara Anıttepede Arçelik Beko teknik servisi Hizmet verdiğimiz semtlerden bazıları


Ahlatlıbel • Ayrancı , • Bahçelievler • Balgat, Bilkent, Cebeci, Çankaya, Dikmen, Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Hürriyet • Kavaklıdere, Kırkonaklar, Kızılay, Maltepe, Merkez Köyler, Öveçler, Sıhhıye, Söğütözü, Yıldız, Yüzüncü Yıl İşçi Blokları • Zafertepe, Öveçler, Ankara Mamak’ da hizmet verdiğimiz semtler • Abidinpaşa, Akdere, Boğaziçi, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Kayaş, Kızılca, Mamak, Yeşilbayır, Boğaziçi Mahallesi, Misket, Muhabereokulu, Siteler, Ankara Keçiören’ de teknik servis hizmeti verdiğimiz semtler • Aktepe, Bağlum, Esertepe (Yayla Mahallesi), Etlik İncirli, Ayvalı, Kalaba, Dutluk, Sanatoryum, Kuşcağız, Şehitkubilay, Şenlik (Güçlükaya), Ufuktepe Ankara Yenimahalle teknik servis hizmeti verdiğimiz bazı Semtler A. O. Çiftliği (AOÇ), Akın, Batıkent, Çakırlar, Çayyolu, Demetevler, İstasyon, İvedik Organize Sanayi, Karşıyaka, Ostim, Susuz Şentepe, Yakacık / Yurtçu, Yenimahalle Ankara Etimesgut teknik servis hizmeti verdiğimiz bazı Semtler Bahçekapı, Elvankent, Eryamanevleri, Eryaman, Etimesgut, Bağçılar, Göksu, Otuz Ağustos, Şeyhşamil, Zırhlıbirlikler Ankara Sincan teknik servis hizmeti verdiğimiz bazı Semtler Çarşı, Fatih, Mevlana, Organize Sanayi, Plevne, Selçuklu, Sincan, Ulubatlı, Yenikent Ankara Pursaklar ve Ankara Gölbaşı’ na da teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bir Önceki Yazımız olan Altındağ Arçelik Servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı olarak ısıtan toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır.
Klimalar ısıtma ve soğutma özelliklerinin yanı sıra teneffüs ettiğimiz havayı kötü koku ve partiküllerden arındırarak temizlemektedirler.
Klimalarda en yüksek verimi almak için klima montaj yeri çok önemlidir. Klimanın teknik özellikleri ele alınarak montaj yapılması en önemli etkendir.

Bunun en önemli nedeni dış ünitenin dış hava şartlarından etkilenmesidir.
Klimanızı ısıtmada en yüksek verimi almak istiyorsanız, mümkünse sıfır (0) derecenin altını görmeyen yerde dış motorun durması lazımdır.
Klimanızı soğutma en yüksek verimi almak istiyorsanız, dış ünitenin direk güneş ışıklarını almasını engelleyiniz.

Klimalar ortam havasını temizleme özelliğine sahiptir ve elektrik tüketimleri oldukça azdır. Zaman içerisinde klimanın iç ve dış ünitesinden geçen hava kanallarda ve filtrelerde tıkanmalara yol açar. Pislikle dolmaya başlayan kanallardan geçerek ortama gelen hava, ortamın hava kalitesini düşürür. Bu da astım ve alerjik rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Yine bu tozlanma klimanın içerisindeki fanların havayı üfleyebilmesini zorlaştırır. Havayı sirküle edebilmek için klimalar daha fazla enerji harcarlar. Bakımsız klimalar ISITMA ve SOĞUTMADA zorlanır. Bakımsız klimanın ömrü azalır, enerji sarfiyatı artar.

Klimanızın ortam derecesi 22 - 24 derece aralığında olması insan vücudu için zarar teşkil etmez.
Klimanızın ortam derecesi bu aralıklarda olması düzenli otomatiğe geçmesini, motorun dinlenmesini ve klimanızın daha verimli, uzun ömürlü olmasında etkisi de büyüktür.
Klimanın ne kadar iyi soğuttuğu veya ısıttığı özellikle dış ve iç hava sıcaklığına bağlıdır. Dış ısı arttıkça klimanın soğutma performansı düşer. Dış ısı düştüğünde ise ısıtma performansı düşer.
BUZDOLABI TEMİZLİĞİ


Bir buzdolabı markası ya da modeli ya da yaşı fark etmez bakıma ve temizliğe ihtiyacı vardır.
Buzdolapları mümkün mertebe kuru ve temiz olmalıdır. Birikmiş buzlar temizlenmelidir. Dondurucu kısmında incede olsa buz olursa bunun soğuğu termostat alıcısını yanıltacak, dolap içi ısısı yükselse de bu algılanamayacak ve yiyecekler bozulacaktır. Buz termostatta ısıyı sabitlediği için dolabın fazla çalışmasına da sebep olabilir. Artık dolap içini değil bu buzu uygun ısıya getirmek zorundadır. Termostatın ölçtüğü buz termostatın istediği dereceye gelene kadar dolap çalışmaya devam edecektir.

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİNDE ENERJİ TASARRUFU NASIL SAĞLANIR:

Buzdolabı: Buzdolaplarının verimli kullanılmasında öncelikle düzenli olarak bakım yaptırmak gerekiyor. Ayrıca, buzdolabının etrafının toz ve hava sirkülasyonunu etkileyici diğer maddelerden ve ısı kaynaklarından uzak tutulması gerekiyor.

Klimalar: İhtiyaçtan çok büyük bir klima enerji kaybına sebep oluyor. Evin güneş alan kısımlarının ağaçlarla gölgelenmesi, cam filmleri, pencere ve duvar tenteleri pasif soğutma yöntemlerinin uygulanması da klimanın soğutma yükünü azaltıyor, dolayısıyla daha az enerji kaybına sebep oluyor.Ocak ve fırınlar: Eğer evde birkaç tane fırın varsa daima küçük olanı tercih edilmesi gerekiyor. Çok gerekli değilse ön ısıtma yapılmaması, yapılsa bile bu süre 10 dakikayı geçmemesi gerekiyor. Mikro dalga fırınlarda pişirmen 2-10 dakika, ısıtma ise 10-30 saniyede gerçekleşiyor, bu nedenle geleneksel fırınlara göre yüzde 66 daha az elektrik harcıyorlar.
Çamaşır makineleri: Yüksek sıcaklıkta yıkamak yerine ılık suyla yıkamak, durulamanın ise soğuk su ile yapılması gerekiyor. Ayrıca, yıkama programları tam kapasite çalıştırılmalı. Eğer mümkünse çamaşırlar dışarıda güneş ve rüzgârdan yararlanarak kurutulmalı. Bu arada, önden yüklemeli makinalar, üstten yüklemeli makinalara göre daha az enerji tüketiyorlar.

Bulaşık makineleri: Bulaşık makinası yerleştirilirken çevresinde en az 5 cm boşluk bırakılarak, ısınmadan dolayı oluşan sıcak havanın kolayca dağılması sağlanmalı. Yaz aylarında ısı ve nemi azaltmak için sabah ve akşam saatlerinde yıkama yapılmalı. Bulaşıkları ön durulamaya tabi tutmak gereksizdir, gerektiği durumlarda sıcak su yerine soğuk su kullanılmalı. Bulaşıkların sanitasyonu için yüksek sıcaklıkta yıkama arzu edilmedikçe 55 derece su sıcaklığı yeterlidir. Tam kapasite dolmadıkça makine çalıştırılmamalı.

 

Beyaz Eşya Tamiri Ankara
Ankara beyaz eşya servisleri
Buzdolabı Tamircisi Ankara Bahçelievler
Buzdolabı Tamiri Ankara Dikmen
Buzdolabı Tamircisi Ankara Batıkent
Ankara Keçiören Buzdolabı Tamircisi
Çankaya Beyaz Eşya Tamir-4184007
Arçelik Beyaz Eşya Servisi Ankara
Arçelik Buzdolabı Servisi Ankara
Beko Çamaşır Makinesi Servisi Ankara
Arçelik Teknik Servis Ankara Çankaya
Vestel Servis Ankara Demetevler
Bosch Yetkili Servis Ankara Çayyolu
Bosch Teknik Servis Ankara Keçiören
Beko Yetkili Servis Ankara Ayrancı
Arçelik Servisi Çankaya Ankara
Bulaşık makina tamircisi Çankaya Ankara
Mamak Arçelik Beko Servisi
Dikmen Bosch Servisi
Esertepe Arçelik Beko Servisi
Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Ankara Keçiören
Kombi Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Fiyatları Ankara
Petek Temizleme Batıkent Ankara
Ankara Kombi Petek Temizleme Servisi
VESTEL SERVİSİ ANKARA
Vestel Servis ankara balgat
vestel servisi-ankara cebeci
DİĞER BAŞLIKLAR
çamaşır makinesi tamir bahçelievler ankara
buzdolabı tamircisi ankara çankaya-4184007
Çamaşır Makinası Tamircisi Ankara 0312-4184007
Kombi Bakım Ücreti ve Fiyatları Ankara-4184007
Keçiören Kombi Servisi ve Servisleri Ankara
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara - Petek Temizleme Ankara