AnasayfaBeyaz Eşya TamiriKombi Tamir Bakım ServisiBuzdolabı Tamircisi AnkaraZiyaretçi DefteriİletişimKombi Servisleri Ankara
Klima Servisi Ankara
Klima Servisi Ankara Ostim
Çankaya Beko Klima Servisi
Klima Servisi Ankara Yenimahalle
Klima Servisi Ankara Balgat
Beko Klima Servisi Ankara
Çankaya Mitsubishi Klima Servisi
Mitsubishi Klima Servisi Ankara
Airfel Kombi Servisi Ankara
Kombi Bakım Servisi Ankara
Dikmen Alarko Kombi Tamir-Bakım Servisi
Ankara Kombi Bakım Servisleri Telefon
Keçiören Kombi Servisi ve Servisleri Ankara
Kombi bakım ücretleri/Fiyatları - Ankarada En İyi Kombi Servisi
Batıkent Kombi Servisi-Tamiri Telefon-0312-4184007
Dikmen Kombi Servisleri
Abidinpaşa Kombi Bakım Servisi
Ankara Kombi Bakımı Kaç Para Fiyatları-Ücreti
Öveçler Kombi tamir Bakım Servisi
Ankara Kombi Tamircisi-Ustası
Eryaman Kombi-Klima Bakım Servisi
Baymak Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Batıkent
Kombi Tamiri Ankara Dikmen
Bosch Kombi Servisi Ankara Çankaya
Bosch Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Çayyolu
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Keçiören
Baymak Kombi Servisi Ankara Mamak
Alarko Kombi Servis Ankara Keçiören
Alarko Kombi Servis Ankara Çankaya
Alarko Kombi Servis Ankara Dikmen
kombi bakım ücretleri ankara
Kombi Servisi Keçiören Ankara
Kombi Bakım Ücretleri Ankara 0312-4184007
çankaya baymak kombi servisi
Dikmen Baymak Servisi
Dikmen Demirdöküm Kombi Servisi
Keçiören Demirdöküm Kombi Servisi
Sincan Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Yenimahalle Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Demetevler Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Çayyolu Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Baymak Kombi Servisi Keçiören 0312-4184007
Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Dikmen 0312-4184007
Ankara Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Batıkent 0312-4184007
Viessmann Yoğuşmalı Kombi Ankara
Kombi Servisi Yoğuşmalı Ankara
En İyi Yoğuşmalı Kombi
Dikmen Demirdöküm Servisi - Ankara 0312-4184007
Buderus Yoğuşmalı Kombi Servisi Ankara
Çankaya Kombi Tamircisi Ankara
Kombi servisleri Ankara Keçiören
Akdere Baymak Kombi Servisi | Klima Teknik Servis
Buderus Kombi Servisi Ankara Keçiören
Ariston kombi Servisi Keçiören Ankara
Dikmen Ferroli Kombi Servisi
Ferroli Kombi Servisi Ankara
Ariston Kombi Servisi Ankara
Viessmann Kombi Ankara
Ankara Protherm Kombi Servisi
alarko kombi servisi ankara batıkent
kombi Servisi Batıkent-4184007

Arayın Hemen Gelelim...

0312 418 4007

Buzdolabı Tamircisi Ankara Çankaya

ankara buzdolabı tamiri servisi

tel: 0312 418 4007Keçiören buzdolabı servisi tamircisi, Mamak buzdolabı servisi tamircisi, Çankaya buzdolabı servisi tamircisi, Yenimahalle buzdolabı servisi tamircisi, Batıkent buzdolabı servisi tamircisi, Çayyolu buzdolabı servisi tamircisi,

Her model ve marka buzdolabı tamiri ve servisi hizmetimiz Ankara genelidir, gaz dolumu, beyaz eşya tamiri, kombi bakım ve uygun fiyatları ile size telefonunuz kadar yakınız. Yuvam Teknik servis Ankara firmaları arasında öncü, hizmette birinci.

Buzdolabı Tamircisi Ankara Çankaya firmamız, gelişmiş servis bilinci ile kullanıcıya en iyi hizmeti sunmayı benimsemiştir. Temel ilkesi “gününde sağlıklı, garantili hizmet ve kesin çözüm getirisi” olan bilgili ve deneyimli teknik kadromuz ve teknik malzeme donanımlı servis araçlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Genç ve dinamik bir ekipten oluşan Buzdolabı Tamircisi Ankara Çankaya, Çankaya bölgesinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamirinde % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet veriyor.

Buzdolaplarında çeşitli nedenlerle arıza ve sorunlar yaşanabilmektedir. Firmamız Türkiye’ de yaygın şekilde kullanılan Arçelik, Bosch, Siemens, Vestel, Regal, Samsung gibi bir çok markada sizlere özel servis olarak hizmet vermektedir. Uzman teknisyenlerimizle Ankara ilinde tüm ilçelerde sizlere kaliteli ve uygun fiyatlarla garantili servis desteği vermekteyiz.
Buzdolabı Tamircisi Ankara Çankaya olarak müşterilerimize, yüksek kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunabilmek, çağrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek için yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Gezici servisimiz ile günün her saati hizmet veriyoruz. Buzdolabı Tamircisi Ankara Çankaya sürekli değişen teknoloji ile kendisini de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyor.
Arıza tespiti ve arıza kaydı bırakmak için bizi yukardaki telefon numarası ile arayabilirsiniz.
Haftanın 7 günü Buzdolabı servisi ve tamiri hizmetini Ankara geneli uygun fiyatları ile sunmaktayız.
Buzdolaplarınız özellikle no - frost buzdolaplarında kapıları açık kaldığında tüketicilerin karşılaştığı şikayetler, üst taraf soğutuyor alt taraf soğutmuyor. Bu arızanın iki ana sebebi vardır; birincisi buzdolabı kapağı acık kaldığı için içerde karlanma yapar hava kanallarını kapatır soğuk hava üflemez. İkinci sebebi ise rezizstans (ısıtıcı), defroz ntc sensörü, termal sigorta(termik), zaman saati (timer) bahsi geçen bu parçaların arızalanmasında da bu arıza ile karşılaşılabilir bunun için tüketicinin yapması geren buzdolabını fişini çekip daha fazla arıza çıkartıp masrafın artmaması için hemen teknik servis çağırılmasıdır, gelen teknik servis kontrollerini yaptıktan sonra size 1 gün buzdolabının kapakları acık bi vaziyette yaz aylarında 1 gün beklemesi kış aylarında ise 2 veya 3 gün beklemesi gerekir, yapılan kontroller doğrultusunda teknik servis size fişini çekip düzelme ihtimali varsa size gerekli açıklamayı yaparlar, aksi takdirde fişi çekilip 48 saat sonra tekrar kontrol edilmesi gerekildiğinin bilgisi verilirse ısıtıcı ve sensör grubunun değişmesi gerekir ve 1 yıl garantili olarak yapılır çok yüksek bir meblağ da tutmaz.

BUZDOLABININ GÖVDESİ NEDEN ISINIR ?
Buzdolapları evlerinizde genellikle mutfakta mobilyaların aralarında dar alanlarda bulundurulmaktadır ve bu çok yanlış bir işlemdir, mutfağınızda dar olabilir bunun için buzdolabını yerleştirirken arkasında 10 cm boşluk bulunması gerekir siz arkaya sıfır olarak buzdolabını yerleştirirseniz buzdolabı hava alamaz ve hararet yapar ve dolabınızın gövdesi ateş gibi olur ve acil olarak bu arızayı umursamazsanız buzdolabınızın ana motoru komprosörü yanar ve bu da size büyük masraflar açar.

Buzdolabının Gövdesi Isınmaması için Ne yapılması Gerekir ?
İlk olarak dolabınızın fişini çekin ve daha sonra buzdolabın arkasına geçin arka en alt tarafta motor – kondanser – kondansatör - fan motoru bulunmaktadır, bir elektrik süpürgesi yardımı ile oluşan kir ve tozları temizleyin ve kondanserin üzerine pet şişe yardımı ile su dökerek pırıl pırıl yapın kondansatör fan motoru eskimiş ise yenisi ile değiştirin sorununuz %100 ortadan kalkacaktır ve belli aralıklarla tıpkı arabanızın bakımını yaptırdığınız gibi buzdolaplarınızında 6 ayda bir genel bakımlarını yaptırın ve daha az masrafla sorunlarınızı kolayca çözüme ulaştırın.
Ani elektrik kesilmelerinde buzdolaplarında komprosör sıkışmakta ve motor 1 dakika ara ile dınn tık diyerek çalışıp duruyor ise bunun 2 nedeni vardır. İlk olarak komprosör sıkıştığı için motor kalkış yapamaz ve çalıp durur bunun için 3 ile 4 saat buzdolabının fişini çekerek beklemek daha sonra buzdolabının elektrik fişini prize taktığınızda aynı arızayı tekrarlıyor ise motorunuz arızalanmış demektir,5 seneyi geçmiş bir dolap ise yenisini almanızı tavsiye ederiz çünkü motorun yeniden değişmesi gazının içerisindeki gramına göre basılması maliyetli olduğu için servis olarak müşterilerimize yenisini almalarını tavsiye etmekteyiz. Buzdolabı motorunun kalkışını sağlayan role ve termik arızalı olduğu durumlarda da bu arıza ile karşılaşılmaktadır, bazı youtube kanallarında role termik değişerek buzdolabı motoru şoklanarak bu arızanın giderildiği bahsedilmektedir bu tamamen kandırmacadan ötedir. Role ve termik yandı ise motor (kompresör) ile aynı amperi çekmektedir ve ikisi birden yanmıştır kısa süreliğine 1 ay, 2 ay buzdolabınız çalışabilir ama tekrar aynı arıza ile karşılaşırsınız ve ödediğiniz ücret yanınıza kar kalır.İkinci nedeni ise bazı buzdolaplarında elektronik ana kart bulunmaktadır, kartın arızalanması durumunda buzdolabı 1 dakika motor ve fan ile birlikte çalışarak durur bu durumda elektronik kart arızalıdır, bu işlemi işi bilen bir teknisyen tarafından motor sargı uçları avometre ile ohm kademesinde ölçülerek elektronik kartı mı arızalı motor mu arızalı olup olmadığı ölçülerek bulunur. Marka ve modele göre elektronik kart fiyatı değişmektedir, bazı durumlarda elektronik kartın tamiri de yapılabilmektedir.
Buzdolabı tamiri, bakımı ve temizliği belli aralıklarla yapılmadığında yarı yolda bırakma tehlikesi ile karşı karşıya bırakmaktadır.
En sık gelen Buzdolabı şikayetleri soğutma nedenli olsa da yıl genelinde bir çok farklı nedenden ötürü bizlere sayısız tüketici ulaşmaktadır. Aşağıda en çok sorun yaşanan bir kaç problemi listeledik. Tüketiciler Buzdolabı Servisi çağırmadan önce kullanım kılavuzundan yaşadığı arızanın ne olduğu anlayabilir ve servis firmasına daha detaylı bilgi verebilir.

• Buzdolabı Çalışmıyor
• Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor
• Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor
• Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor
• Buzdolabı Buzlanma Yapıyor
• Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor
• Buzdolabı Ses Yapıyor
• Buzdolabı Su Akıtıyor
• Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor

Zamanında bakımı ve temizliği yapılan makinelerin ömrü artmakta ve yeni bir masraf oluşmasının önüne geçmektedir.
Ankara bölgesinde Buzdolabı ve çamaşır makinesi tamirci servisi olarak sizlere hızlı güvenilir çözümler sunmaktayız ve uzman ekibimiz belli arızalar tespit edildikten sonra gerekli önerileri yapmaktadır.
Buzdolabı için servis firmamız içerisinde ayrı ve özel bir birim bulunmaktadır. Ülkemizde yaygın ve ender olarak görülen hemen hemen her markada servis vermekte olup bir çok buzdolabının güncel teknolojisine de hakimiz. Üstesinden gelemeyeceğimiz bir buzdolabı arızası bulunmayıp sizlere yönlendirdiğimiz tüm ekiplerimiz alanında uzman ve deneyimli ustalardan oluşmakta olup ayrıca mobil araçlarımızda arızanın aynı gün giderilmesi için gerekli donanıma sahip araçlardır.
Tek yapmanız gereken servis çağrı merkezi telefonlarımızdan bizleri aramanız, yaşadığınız sorunu kısaca özetlemeniz ve adresinizi bildirmenizdir.

Beyaz Eşya Tamiri Ankara
Ankara beyaz eşya servisleri
Buzdolabı Tamircisi Ankara Bahçelievler
Buzdolabı Tamiri Ankara Dikmen
Buzdolabı Tamircisi Ankara Batıkent
Ankara Keçiören Buzdolabı Tamircisi
Çankaya Beyaz Eşya Tamir-4184007
Arçelik Beyaz Eşya Servisi Ankara
Arçelik Buzdolabı Servisi Ankara
Beko Çamaşır Makinesi Servisi Ankara
Arçelik Teknik Servis Ankara Çankaya
Vestel Servis Ankara Demetevler
Bosch Yetkili Servis Ankara Çayyolu
Bosch Teknik Servis Ankara Keçiören
Beko Yetkili Servis Ankara Ayrancı
Arçelik Servisi Çankaya Ankara
Bulaşık makina tamircisi Çankaya Ankara
Mamak Arçelik Beko Servisi
Dikmen Bosch Servisi
Esertepe Arçelik Beko Servisi
Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Ankara Keçiören
Kombi Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Fiyatları Ankara
Petek Temizleme Batıkent Ankara
Ankara Kombi Petek Temizleme Servisi
VESTEL SERVİSİ ANKARA
Vestel Servis ankara balgat
vestel servisi-ankara cebeci
DİĞER BAŞLIKLAR
çamaşır makinesi tamir bahçelievler ankara
buzdolabı tamircisi ankara çankaya-4184007
Çamaşır Makinası Tamircisi Ankara 0312-4184007
Kombi Bakım Ücreti ve Fiyatları Ankara-4184007
Keçiören Kombi Servisi ve Servisleri Ankara
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara - Petek Temizleme Ankara