AnasayfaBeyaz Eşya TamiriKombi Tamir Bakım ServisiBuzdolabı Tamircisi AnkaraZiyaretçi DefteriİletişimKombi Servisleri Ankara
Klima Servisi Ankara
Klima Servisi Ankara Ostim
Çankaya Beko Klima Servisi
Klima Servisi Ankara Yenimahalle
Klima Servisi Ankara Balgat
Beko Klima Servisi Ankara
Çankaya Mitsubishi Klima Servisi
Mitsubishi Klima Servisi Ankara
Airfel Kombi Servisi Ankara
Kombi Bakım Servisi Ankara
Dikmen Alarko Kombi Tamir-Bakım Servisi
Ankara Kombi Bakım Servisleri Telefon
Keçiören Kombi Servisi ve Servisleri Ankara
Kombi bakım ücretleri/Fiyatları - Ankarada En İyi Kombi Servisi
Batıkent Kombi Servisi-Tamiri Telefon-0312-4184007
Dikmen Kombi Servisleri
Abidinpaşa Kombi Bakım Servisi
Ankara Kombi Bakımı Kaç Para Fiyatları-Ücreti
Öveçler Kombi tamir Bakım Servisi
Ankara Kombi Tamircisi-Ustası
Eryaman Kombi-Klima Bakım Servisi
Baymak Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Batıkent
Kombi Tamiri Ankara Dikmen
Bosch Kombi Servisi Ankara Çankaya
Bosch Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Çayyolu
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Keçiören
Baymak Kombi Servisi Ankara Mamak
Alarko Kombi Servis Ankara Keçiören
Alarko Kombi Servis Ankara Çankaya
Alarko Kombi Servis Ankara Dikmen
kombi bakım ücretleri ankara
Kombi Servisi Keçiören Ankara
Kombi Bakım Ücretleri Ankara 0312-4184007
çankaya baymak kombi servisi
Dikmen Baymak Servisi
Dikmen Demirdöküm Kombi Servisi
Keçiören Demirdöküm Kombi Servisi
Sincan Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Yenimahalle Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Demetevler Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Çayyolu Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Baymak Kombi Servisi Keçiören 0312-4184007
Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Dikmen 0312-4184007
Ankara Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Batıkent 0312-4184007
Viessmann Yoğuşmalı Kombi Ankara
Kombi Servisi Yoğuşmalı Ankara
En İyi Yoğuşmalı Kombi
Dikmen Demirdöküm Servisi - Ankara 0312-4184007
Buderus Yoğuşmalı Kombi Servisi Ankara
Çankaya Kombi Tamircisi Ankara
Kombi servisleri Ankara Keçiören
Akdere Baymak Kombi Servisi | Klima Teknik Servis
Buderus Kombi Servisi Ankara Keçiören
Ariston kombi Servisi Keçiören Ankara
Dikmen Ferroli Kombi Servisi
Ferroli Kombi Servisi Ankara
Ariston Kombi Servisi Ankara
Viessmann Kombi Ankara
Ankara Protherm Kombi Servisi
alarko kombi servisi ankara batıkent
kombi Servisi Batıkent-4184007

ÇANKAYA BEKO KLİMA SERVİSİ

Arayın Hemen Gelelim...

0312 418 4007
Çankaya Beko Klima Servisi Ankara’ nın tüm bölgelerine eğitimli teknik personeli, güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Firmamız, Bakım Montaj Arıza Tamir teknik servis hizmetleri sunmaktadır.
Beko markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi - split, kaset tipi klimalarının servisini yapmaktadır. Talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Firmamız, verilen montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir.

Beko Klima Bakımı

Ankara' nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere tüm bölgelerine uzman personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Klimanızın, bakımını yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan cihazlar sizlere tehlikeli hale gelmektedir. Yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Profesyonel ekibimiz ile ev ve iş yerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızın bakımını yapıyoruz.
Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.

Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.

Klima Bakımlarının periyodik olarak düzenli yapılması çok önemlidir. Günümüzde Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır ve bakımsız klimalardan yayılmaktadır.
Klimanın kullanım kılavuzunu muhakkak okumanız ve montaj yapan personelin kullanım önerilerini dikkate almalısınız. İç ve dış ortam sıcaklık farkının 10 ºC ile 15 ºC arasında olmasına ve klima rüzgârının direk olarak üzerinize vurmasına engel olmalısınız. Eğer klimanızın çalıştığı ortam direk olarak açık havaya açılıyor ve giriş çıkış çok yoğun ise hava perdesi kullanmak faydalı sonuçlar vermektedir.Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için klima bakımı yaptırmalısınız.
Birçok hastalıktan korunmanız için klima bakımı yaptırmalısınız.
Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için klima bakımı yaptırmalısınız.
Klimanın ömrünü uzatmanız için bakımını yaptırmalısınız.
Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için klima bakımı yaptırmalısınız.
Enerji tasarrufu sağlamak için klima bakımı yaptırmalısınız.
Tam verim ile çalışan klimalar insan sağlığı için önemlidir. Klima bakımı yaptırmadığınız takdirde oda içerisinde bulunan gözle görünmeyen tozlar filtrelerindeki gözeneklerinden kurtulur ve solunan havaya karışır. Hem hijyenik açıdan hem de klimanın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasal ilaçlarla yapılmaktadır. Bu işlemler düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanması engellenmektedir. Sorunsuz çalışması için periyodik klima bakımlarının yapılması gerekir.

Periyodik Klima Bakımlarını Yaptırmasak;


Klima Bakımı yapılmazsa cihazın Performansı düşer.
Klima Bakımı yapılmazsa cihazın Enerji sarfiyatı %40 artar.
Klima Bakımı yapılmazsa cihazdan Hoş olmayan kokular gelir.
Kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır. Kısa vadede maliyetlerin artmasına neden olur. Klima Bakımı yapılmazsa klima ideal filtreleme yapamayacağından toz, partiküller ortamda kalır, pnömoni ve küf mantarları oluşur.
Drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur. Klima Bakımı yapılmazsa cihazınız masraflı tadilatlara yol açar.
Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara yol açar.
Klima bakımı yapılmamış cihazlarda ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenmeler cihaz performansında düşüklüğe neden olur.
Cihaz içerisinde soğutucu gaz işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle yılda iki kez yapılması son derece önemlidir.
Ortamın tozluk derecesine göre splitlerde 15 gün diğer tiplerde ayda bir kez filtre temizliği yapılması gerekmektedir.
Kış boyunca ihmal edilmiş klimalar sürekli kullanılmaya başlandığında sorun çıkabilir. Klimanın verimli ve uzun ömürlü olabilmesi için yılda 3 kere kontrol edilmesi önerilir.
Kış aylarında uzun süre çalıştırılmayan cihazlar gaz oturması yâda gaz sızması da sık karşılaşılan sorunlar arasındadır.
Hiç çalışmayan cihazlarda sorun büyük ölçüde elektrik arızasından kaynaklanırken, yeterince soğutmayan cihazlarda da bunun nedeni çoğunlukla evaparatörde toz birikmesinden kaynaklanır.
Klima bakım işlemleri yapılmadığı takdirde sistemin içindeki soğutmanın gerçekleştiği evaparatör de toz birikmesi olur. Soğuyan hava borulardan rahat geçemediği için yeterince soğutma gerçekleştiremez.
Klimaların artık yaşantımızda olmazsa olmaz bir yer tutmakta. Temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler, bozulma ya da arıza durumlarında hayatımızın olumsuz olarak etkilenmesine neden olurlar. Çankaya Beko Klima Servisi ustaları aldıkları eğitimlerle hem müşteri ilişkileri konusunda hem de yeni modellerin kullanımı ve tamiri konusunda bilgilendirilirler. Yaygın Çankaya Beko Klima Servisi ağımız ile Ankara’da pek çok farklı bölgede hizmet veren gezici ekiplerimiz hızlı ve kaliteli hizmet için titiz çalışmalar gerçekleştirirler. Hizmet taleplerinde müşterilerimize sunduğumuz 2 saat aralığı seçeneği ile tüm gün evde beklemek zorunda kalmazsınız. Ekiplerimiz Beko elektrikli ve elektronik ürünlere gerekli müdahaleyi yapacak teknik donanıma sahip ustalardan oluşmaktadır.
Çankaya Beko Klima Servisi olarak klima montaj ve tamir hizmeti eksiksiz olarak verilir. Sorunların büyümeden önlenebilmesi için elektronik eşyalarınıza düzenli bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Çankaya Beko Klima Servisi, genişleyen servis ağı ile birçok yerde hizmet vermekte. Çankaya Beko Klima Servisi olarak tüm Beko ürünlerinizin bakım, onarım ve montajını yapmaktayız. İlgili numaralarımızdan haftanın 7 günü 24 saat 08:30 – 22:00 saatleri arasında doğrudan çağrı merkezi çalışanlarımız ile görüşerek bizlere ulaşabilirsiniz.
Ankara genelinde yaygın servis ağımız ile Çankaya Beko Klima Servisi hizmeti vermekteyiz. Ürün arızalarını büyük bir hassasiyetle gideriyor tüm teknik işlemlerimiz sırasında titizlikle davranıyoruz. 0312 418 40 07 Çankaya Beko Klima Servisi çağrı merkezinden oluşturduğunuz servis talebinizin ardından 24 saat içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese alanında uzman tecrübeli ustalarımız ile intikal ediyoruz.Talep etmiş olduğunuz servis hizmetinizi belirttiğiniz adrese gelmeden 1 saat öncesinden arayıp sizleri bilgilendiriyoruz. Beko ürünlerinizin onarımında Çankaya Beko Klima Servisi ustalarına güvenebilir, profesyonel hizmet kalitesi ve işlem sonrası müşteri memnuniyetinin keyfini yaşayabilirsiniz. Güvenli servisi ve uygun fiyat politikası ile Çankaya Beko Klima Servisi hizmetinizde.
Klimaların yer değişimi ya da yeni klima alıp eski klimalarını kaldırmak isteyen müşterilerimize profesyonel klima sökümü hizmeti sağlıyoruz. Konusunda uzman ve profesyonelliğini belgelemiş teknisyenlerimize klima sökümü talebinizi ilettiğiniz takdirde en kısa süre içerisinde ziyaretinizi gerçekleştiriyoruz.
Ankara’nın tüm ilçelerine hızlı ve kaliteli hizmet veren Çankaya Beko Klima Servisi firmasıyla konforunuzu yarıda kesmenize gerek yok. Klima sökümü için tek yapmanız gereken web sitemizden ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmak.
Klimalar ile verilen hizmetlerin tümünde profesyonellik ön plana çıkmaktadır. Klima sökümü ve diğer klima hizmetlerinin konusunda deneyimli ve şeffaf hizmet anlayışını prensip olarak edinmiş kurumsal firmalardan alınması, daha sonraki dönemde klimalardan alınan verimi ve elektrik tüketimini doğrudan etkileyecektir.
Klimaların hangi amaçla olursa olsun sökülmesi gerektiği durumlarda da Çankaya Beko Klima Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle klima sökümü hizmeti sağlamaktayız.
Klima sökümü de en az klima montajı kadar önemli bir süreçtir ve dikkatle yerine getirilmesi gerekir. Klima sökümü yapılırken güvenlik önlemlerinin alınması şarttır.

BEÇanÇankaya Beko Klima Servisi Ankara’ nın tüm bölgelerine eğitimli teknik personeli, güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Firmamız, Bakım Montaj Arıza Tamir teknik servis hizmetleri sunmaktadır.
Beko markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi - split, kaset tipi klimalarının servisini yapmaktadır. Talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Firmamız, verilen montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir.
Beko Klima Bakımı
Ankara' nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere tüm bölgelerine uzman personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Klimanızın, bakımını yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan cihazlar sizlere tehlikeli hale gelmektedir. Yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Profesyonel ekibimiz ile ev ve iş yerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızın bakımını yapıyoruz.
Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.
Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.
Klima Bakımlarının periyodik olarak düzenli yapılması çok önemlidir. Günümüzde Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır ve bakımsız klimalardan yayılmaktadır.
Klimanın kullanım kılavuzunu muhakkak okumanız ve montaj yapan personelin kullanım önerilerini dikkate almalısınız. İç ve dış ortam sıcaklık farkının 10 ºC ile 15 ºC arasında olmasına ve klima rüzgârının direk olarak üzerinize vurmasına engel olmalısınız. Eğer klimanızın çalıştığı ortam direk olarak açık havaya açılıyor ve giriş çıkış çok yoğun ise hava perdesi kullanmak faydalı sonuçlar vermektedir.
Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için klima bakımı yaptırmalısınız.
Birçok hastalıktan korunmanız için klima bakımı yaptırmalısınız.
Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için klima bakımı yaptırmalısınız.
Klimanın ömrünü uzatmanız için bakımını yaptırmalısınız.
Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için klima bakımı yaptırmalısınız.
Enerji tasarrufu sağlamak için klima bakımı yaptırmalısınız.
Tam verim ile çalışan klimalar insan sağlığı için önemlidir. Klima bakımı yaptırmadığınız takdirde oda içerisinde bulunan gözle görünmeyen tozlar filtrelerindeki gözeneklerinden kurtulur ve solunan havaya karışır. Hem hijyenik açıdan hem de klimanın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasal ilaçlarla yapılmaktadır. Bu işlemler düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanması engellenmektedir. Sorunsuz çalışması için periyodik klima bakımlarının yapılması gerekir.
Periyodik Klima Bakımlarını Yaptırmasak;
Klima Bakımı yapılmazsa cihazın Performansı düşer.
Klima Bakımı yapılmazsa cihazın Enerji sarfiyatı %40 artar.
Klima Bakımı yapılmazsa cihazdan Hoş olmayan kokular gelir.
Kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır. Kısa vadede maliyetlerin artmasına neden olur. Klima Bakımı yapılmazsa klima ideal filtreleme yapamayacağından toz, partiküller ortamda kalır, pnömoni ve küf mantarları oluşur.
Drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur. Klima Bakımı yapılmazsa cihazınız masraflı tadilatlara yol açar.
Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara yol açar.
Klima bakımı yapılmamış cihazlarda ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenmeler cihaz performansında düşüklüğe neden olur.
Cihaz içerisinde soğutucu gaz işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle yılda iki kez yapılması son derece önemlidir.
Ortamın tozluk derecesine göre splitlerde 15 gün diğer tiplerde ayda bir kez filtre temizliği yapılması gerekmektedir.
Kış boyunca ihmal edilmiş klimalar sürekli kullanılmaya başlandığında sorun çıkabilir. Klimanın verimli ve uzun ömürlü olabilmesi için yılda 3 kere kontrol edilmesi önerilir.
Kış aylarında uzun süre çalıştırılmayan cihazlar gaz oturması yâda gaz sızması da sık karşılaşılan sorunlar arasındadır.
Hiç çalışmayan cihazlarda sorun büyük ölçüde elektrik arızasından kaynaklanırken, yeterince soğutmayan cihazlarda da bunun nedeni çoğunlukla evaparatörde toz birikmesinden kaynaklanır.
Klima bakım işlemleri yapılmadığı takdirde sistemin içindeki soğutmanın gerçekleştiği evaparatör de toz birikmesi olur. Soğuyan hava borulardan rahat geçemediği için yeterince soğutma gerçekleştiremez.
Klimaların artık yaşantımızda olmazsa olmaz bir yer tutmakta. Temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler, bozulma ya da arıza durumlarında hayatımızın olumsuz olarak etkilenmesine neden olurlar. Çankaya Beko Klima Servisi ustaları aldıkları eğitimlerle hem müşteri ilişkileri konusunda hem de yeni modellerin kullanımı ve tamiri konusunda bilgilendirilirler. Yaygın Çankaya Beko Klima Servisi ağımız ile Ankara’da pek çok farklı bölgede hizmet veren gezici ekiplerimiz hızlı ve kaliteli hizmet için titiz çalışmalar gerçekleştirirler. Hizmet taleplerinde müşterilerimize sunduğumuz 2 saat aralığı seçeneği ile tüm gün evde beklemek zorunda kalmazsınız. Ekiplerimiz Beko elektrikli ve elektronik ürünlere gerekli müdahaleyi yapacak teknik donanıma sahip ustalardan oluşmaktadır.
Çankaya Beko Klima Servisi olarak klima montaj ve tamir hizmeti eksiksiz olarak verilir. Sorunların büyümeden önlenebilmesi için elektronik eşyalarınıza düzenli bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Çankaya Beko Klima Servisi, genişleyen servis ağı ile birçok yerde hizmet vermekte. Çankaya Beko Klima Servisi olarak tüm Beko ürünlerinizin bakım, onarım ve montajını yapmaktayız. İlgili numaralarımızdan haftanın 7 günü 24 saat 08:30 – 22:00 saatleri arasında doğrudan çağrı merkezi çalışanlarımız ile görüşerek bizlere ulaşabilirsiniz.
Ankara genelinde yaygın servis ağımız ile Çankaya Beko Klima Servisi hizmeti vermekteyiz. Ürün arızalarını büyük bir hassasiyetle gideriyor tüm teknik işlemlerimiz sırasında titizlikle davranıyoruz. 0312 418 40 07 Çankaya Beko Klima Servisi çağrı merkezinden oluşturduğunuz servis talebinizin ardından 24 saat içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese alanında uzman tecrübeli ustalarımız ile intikal ediyoruz.
Talep etmiş olduğunuz servis hizmetinizi belirttiğiniz adrese gelmeden 1 saat öncesinden arayıp sizleri bilgilendiriyoruz. Beko ürünlerinizin onarımında Çankaya Beko Klima Servisi ustalarına güvenebilir, profesyonel hizmet kalitesi ve işlem sonrası müşteri memnuniyetinin keyfini yaşayabilirsiniz. Güvenli servisi ve uygun fiyat politikası ile Çankaya Beko Klima Servisi hizmetinizde.
Klimaların yer değişimi ya da yeni klima alıp eski klimalarını kaldırmak isteyen müşterilerimize profesyonel klima sökümü hizmeti sağlıyoruz. Konusunda uzman ve profesyonelliğini belgelemiş teknisyenlerimize klima sökümü talebinizi ilettiğiniz takdirde en kısa süre içerisinde ziyaretinizi gerçekleştiriyoruz.
Ankara’nın tüm ilçelerine hızlı ve kaliteli hizmet veren Çankaya Beko Klima Servisi firmasıyla konforunuzu yarıda kesmenize gerek yok. Klima sökümü için tek yapmanız gereken web sitemizden ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmak.
Klimalar ile verilen hizmetlerin tümünde profesyonellik ön plana çıkmaktadır. Klima sökümü ve diğer klima hizmetlerinin konusunda deneyimli ve şeffaf hizmet anlayışını prensip olarak edinmiş kurumsal firmalardan alınması, daha sonraki dönemde klimalardan alınan verimi ve elektrik tüketimini doğrudan etkileyecektir.
Klimaların hangi amaçla olursa olsun sökülmesi gerektiği durumlarda da Çankaya Beko Klima Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle klima sökümü hizmeti sağlamaktayız.
Klima sökümü de en az klima montajı kadar önemli bir süreçtir ve dikkatle yerine getirilmesi gerekir. Klima sökümü yapılırken güvenlik önlemlerinin alınması şarttır.
kaya Beko Klima Servisi Ankara’ nın tüm bölgelerine eğitimli teknik personeli, güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Firmamız, Bakım Montaj Arıza Tamir teknik servis hizmetleri sunmaktadır.
Beko markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi - split, kaset tipi klimalarının servisini yapmaktadır. Talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Firmamız, verilen montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir.
Beko Klima Bakımı
Ankara' nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere tüm bölgelerine uzman personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Klimanızın, bakımını yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan cihazlar sizlere tehlikeli hale gelmektedir. Yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Profesyonel ekibimiz ile ev ve iş yerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızın bakımını yapıyoruz.
Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.
Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.
Klima Bakımlarının periyodik olarak düzenli yapılması çok önemlidir. Günümüzde Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır ve bakımsız klimalardan yayılmaktadır.
Klimanın kullanım kılavuzunu muhakkak okumanız ve montaj yapan personelin kullanım önerilerini dikkate almalısınız. İç ve dış ortam sıcaklık farkının 10 ºC ile 15 ºC arasında olmasına ve klima rüzgârının direk olarak üzerinize vurmasına engel olmalısınız. Eğer klimanızın çalıştığı ortam direk olarak açık havaya açılıyor ve giriş çıkış çok yoğun ise hava perdesi kullanmak faydalı sonuçlar vermektedir.
Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için klima bakımı yaptırmalısınız.
Birçok hastalıktan korunmanız için klima bakımı yaptırmalısınız.
Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için klima bakımı yaptırmalısınız.
Klimanın ömrünü uzatmanız için bakımını yaptırmalısınız.
Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için klima bakımı yaptırmalısınız.
Enerji tasarrufu sağlamak için klima bakımı yaptırmalısınız.
Tam verim ile çalışan klimalar insan sağlığı için önemlidir. Klima bakımı yaptırmadığınız takdirde oda içerisinde bulunan gözle görünmeyen tozlar filtrelerindeki gözeneklerinden kurtulur ve solunan havaya karışır. Hem hijyenik açıdan hem de klimanın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasal ilaçlarla yapılmaktadır. Bu işlemler düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanması engellenmektedir. Sorunsuz çalışması için periyodik klima bakımlarının yapılması gerekir.
Periyodik Klima Bakımlarını Yaptırmasak;
Klima Bakımı yapılmazsa cihazın Performansı düşer.
Klima Bakımı yapılmazsa cihazın Enerji sarfiyatı %40 artar.
Klima Bakımı yapılmazsa cihazdan Hoş olmayan kokular gelir.
Kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır. Kısa vadede maliyetlerin artmasına neden olur. Klima Bakımı yapılmazsa klima ideal filtreleme yapamayacağından toz, partiküller ortamda kalır, pnömoni ve küf mantarları oluşur.
Drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur. Klima Bakımı yapılmazsa cihazınız masraflı tadilatlara yol açar.
Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara yol açar.
Klima bakımı yapılmamış cihazlarda ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenmeler cihaz performansında düşüklüğe neden olur.
Cihaz içerisinde soğutucu gaz işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle yılda iki kez yapılması son derece önemlidir.
Ortamın tozluk derecesine göre splitlerde 15 gün diğer tiplerde ayda bir kez filtre temizliği yapılması gerekmektedir.
Kış boyunca ihmal edilmiş klimalar sürekli kullanılmaya başlandığında sorun çıkabilir. Klimanın verimli ve uzun ömürlü olabilmesi için yılda 3 kere kontrol edilmesi önerilir.
Kış aylarında uzun süre çalıştırılmayan cihazlar gaz oturması yâda gaz sızması da sık karşılaşılan sorunlar arasındadır.
Hiç çalışmayan cihazlarda sorun büyük ölçüde elektrik arızasından kaynaklanırken, yeterince soğutmayan cihazlarda da bunun nedeni çoğunlukla evaparatörde toz birikmesinden kaynaklanır.
Klima bakım işlemleri yapılmadığı takdirde sistemin içindeki soğutmanın gerçekleştiği evaparatör de toz birikmesi olur. Soğuyan hava borulardan rahat geçemediği için yeterince soğutma gerçekleştiremez.
Klimaların artık yaşantımızda olmazsa olmaz bir yer tutmakta. Temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler, bozulma ya da arıza durumlarında hayatımızın olumsuz olarak etkilenmesine neden olurlar. Çankaya Beko Klima Servisi ustaları aldıkları eğitimlerle hem müşteri ilişkileri konusunda hem de yeni modellerin kullanımı ve tamiri konusunda bilgilendirilirler. Yaygın Çankaya Beko Klima Servisi ağımız ile Ankara’da pek çok farklı bölgede hizmet veren gezici ekiplerimiz hızlı ve kaliteli hizmet için titiz çalışmalar gerçekleştirirler. Hizmet taleplerinde müşterilerimize sunduğumuz 2 saat aralığı seçeneği ile tüm gün evde beklemek zorunda kalmazsınız. Ekiplerimiz Beko elektrikli ve elektronik ürünlere gerekli müdahaleyi yapacak teknik donanıma sahip ustalardan oluşmaktadır.
Çankaya Beko Klima Servisi olarak klima montaj ve tamir hizmeti eksiksiz olarak verilir. Sorunların büyümeden önlenebilmesi için elektronik eşyalarınıza düzenli bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Çankaya Beko Klima Servisi, genişleyen servis ağı ile birçok yerde hizmet vermekte. Çankaya Beko Klima Servisi olarak tüm Beko ürünlerinizin bakım, onarım ve montajını yapmaktayız. İlgili numaralarımızdan haftanın 7 günü 24 saat 08:30 – 22:00 saatleri arasında doğrudan çağrı merkezi çalışanlarımız ile görüşerek bizlere ulaşabilirsiniz.
Ankara genelinde yaygın servis ağımız ile Çankaya Beko Klima Servisi hizmeti vermekteyiz. Ürün arızalarını büyük bir hassasiyetle gideriyor tüm teknik işlemlerimiz sırasında titizlikle davranıyoruz. 0312 418 40 07 Çankaya Beko Klima Servisi çağrı merkezinden oluşturduğunuz servis talebinizin ardından 24 saat içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese alanında uzman tecrübeli ustalarımız ile intikal ediyoruz.
Talep etmiş olduğunuz servis hizmetinizi belirttiğiniz adrese gelmeden 1 saat öncesinden arayıp sizleri bilgilendiriyoruz. Beko ürünlerinizin onarımında Çankaya Beko Klima Servisi ustalarına güvenebilir, profesyonel hizmet kalitesi ve işlem sonrası müşteri memnuniyetinin keyfini yaşayabilirsiniz. Güvenli servisi ve uygun fiyat politikası ile Çankaya Beko Klima Servisi hizmetinizde.
Klimaların yer değişimi ya da yeni klima alıp eski klimalarını kaldırmak isteyen müşterilerimize profesyonel klima sökümü hizmeti sağlıyoruz. Konusunda uzman ve profesyonelliğini belgelemiş teknisyenlerimize klima sökümü talebinizi ilettiğiniz takdirde en kısa süre içerisinde ziyaretinizi gerçekleştiriyoruz.
Ankara’nın tüm ilçelerine hızlı ve kaliteli hizmet veren Çankaya Beko Klima Servisi firmasıyla konforunuzu yarıda kesmenize gerek yok. Klima sökümü için tek yapmanız gereken web sitemizden ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmak.
Klimalar ile verilen hizmetlerin tümünde profesyonellik ön plana çıkmaktadır. Klima sökümü ve diğer klima hizmetlerinin konusunda deneyimli ve şeffaf hizmet anlayışını prensip olarak edinmiş kurumsal firmalardan alınması, daha sonraki dönemde klimalardan alınan verimi ve elektrik tüketimini doğrudan etkileyecektir.
Klimaların hangi amaçla olursa olsun sökülmesi gerektiği durumlarda da Çankaya Beko Klima Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle klima sökümü hizmeti sağlamaktayız.
Klima sökümü de en az klima montajı kadar önemli bir süreçtir ve dikkatle yerine getirilmesi gerekir. Klima sökümü yapılırken güvenlik önlemlerinin alınması şarttır.
KO KLİMA SERVİSİ ANKARA ÇANKAYA’DA Hİ
ZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe

Beyaz Eşya Tamiri Ankara
Ankara beyaz eşya servisleri
Buzdolabı Tamircisi Ankara Bahçelievler
Buzdolabı Tamiri Ankara Dikmen
Buzdolabı Tamircisi Ankara Batıkent
Ankara Keçiören Buzdolabı Tamircisi
Çankaya Beyaz Eşya Tamir-4184007
Arçelik Beyaz Eşya Servisi Ankara
Arçelik Buzdolabı Servisi Ankara
Beko Çamaşır Makinesi Servisi Ankara
Arçelik Teknik Servis Ankara Çankaya
Vestel Servis Ankara Demetevler
Bosch Yetkili Servis Ankara Çayyolu
Bosch Teknik Servis Ankara Keçiören
Beko Yetkili Servis Ankara Ayrancı
Arçelik Servisi Çankaya Ankara
Bulaşık makina tamircisi Çankaya Ankara
Mamak Arçelik Beko Servisi
Dikmen Bosch Servisi
Esertepe Arçelik Beko Servisi
Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Ankara Keçiören
Kombi Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Fiyatları Ankara
Petek Temizleme Batıkent Ankara
Ankara Kombi Petek Temizleme Servisi
VESTEL SERVİSİ ANKARA
Vestel Servis ankara balgat
vestel servisi-ankara cebeci
DİĞER BAŞLIKLAR
çamaşır makinesi tamir bahçelievler ankara
buzdolabı tamircisi ankara çankaya-4184007
Çamaşır Makinası Tamircisi Ankara 0312-4184007
Kombi Bakım Ücreti ve Fiyatları Ankara-4184007
Keçiören Kombi Servisi ve Servisleri Ankara
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara - Petek Temizleme Ankara