AnasayfaBeyaz Eşya TamiriKombi Tamir Bakım ServisiBuzdolabı Tamircisi AnkaraZiyaretçi DefteriİletişimKombi Servisleri Ankara
Klima Servisi Ankara
Klima Servisi Ankara Ostim
Çankaya Beko Klima Servisi
Klima Servisi Ankara Yenimahalle
Klima Servisi Ankara Balgat
Beko Klima Servisi Ankara
Çankaya Mitsubishi Klima Servisi
Mitsubishi Klima Servisi Ankara
Airfel Kombi Servisi Ankara
Kombi Bakım Servisi Ankara
Dikmen Alarko Kombi Tamir-Bakım Servisi
Ankara Kombi Bakım Servisleri Telefon
Keçiören Kombi Servisi ve Servisleri Ankara
Kombi bakım ücretleri/Fiyatları - Ankarada En İyi Kombi Servisi
Batıkent Kombi Servisi-Tamiri Telefon-0312-4184007
Dikmen Kombi Servisleri
Abidinpaşa Kombi Bakım Servisi
Ankara Kombi Bakımı Kaç Para Fiyatları-Ücreti
Öveçler Kombi tamir Bakım Servisi
Ankara Kombi Tamircisi-Ustası
Eryaman Kombi-Klima Bakım Servisi
Baymak Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Batıkent
Kombi Tamiri Ankara Dikmen
Bosch Kombi Servisi Ankara Çankaya
Bosch Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Çayyolu
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Keçiören
Baymak Kombi Servisi Ankara Mamak
Alarko Kombi Servis Ankara Keçiören
Alarko Kombi Servis Ankara Çankaya
Alarko Kombi Servis Ankara Dikmen
kombi bakım ücretleri ankara
Kombi Servisi Keçiören Ankara
Kombi Bakım Ücretleri Ankara 0312-4184007
çankaya baymak kombi servisi
Dikmen Baymak Servisi
Dikmen Demirdöküm Kombi Servisi
Keçiören Demirdöküm Kombi Servisi
Sincan Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Yenimahalle Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Demetevler Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Çayyolu Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Baymak Kombi Servisi Keçiören 0312-4184007
Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Dikmen 0312-4184007
Ankara Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Batıkent 0312-4184007
Viessmann Yoğuşmalı Kombi Ankara
Kombi Servisi Yoğuşmalı Ankara
En İyi Yoğuşmalı Kombi
Dikmen Demirdöküm Servisi - Ankara 0312-4184007
Buderus Yoğuşmalı Kombi Servisi Ankara
Çankaya Kombi Tamircisi Ankara
Kombi servisleri Ankara Keçiören
Akdere Baymak Kombi Servisi | Klima Teknik Servis
Buderus Kombi Servisi Ankara Keçiören
Ariston kombi Servisi Keçiören Ankara
Dikmen Ferroli Kombi Servisi
Ferroli Kombi Servisi Ankara
Ariston Kombi Servisi Ankara
Viessmann Kombi Ankara
Ankara Protherm Kombi Servisi
alarko kombi servisi ankara batıkent
kombi Servisi Batıkent-4184007

PETEK TEMİZLEME ANKARA KEÇİÖREN

PETEK TEMİZLEME

Arayın Hemen Gelelim...

0312 418 4007Genel olarak şebeke sularımızın kireçli olmasından ve radyatörlerimizin metal aksamlı olmasından kaynaklı olarak bu kireç ve sularımızdan gelen diğer pislikler zamanla çamurlaşarak radyatörlerin geçiş kısmını tıkayarak ısınma problemleri yaratmaktadır. Yarı ısınma veya tam olarak ısınamama sıkıntıları tamamen bundan kaynaklı olup peteklerin ve peteklere su geçişi yapan boru hatlarının temizlenmesi ile çözüm bulunabilir petek temizliği ile ilgili olarak birden fazla seçenek vardır.
Petek temizliği; Kullanım senesine bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu, balçık ve çamurlaşma olur, özellikle çamurlaşma yerden ısıtma sistemlerinde daha sık olarak görülür. Ortaya çıkan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve pahalı ısınma sorunlarına neden olurlar. Oluşumların ısıtma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar; – Isı sirkülasyonunun tam olarak yapmamasından kaynaklanan ısı sorunları meydana gelmektedir petek temizleme şirketimiz bu tür sorunlara teknolojik çözüm sunmaktadır.Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, bilhassa peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlar gözlemlenmiştir.
Yerden ısıtma sistemlerinde çamurlaşma ve tortulaşma nedeni ile, tıkalı boruların geçtiği alanlarda ısınmama sorunları.
Tesisat ve peteklerde oluşan kirliliğin kombiye taşınması sonucunda, pompa ve eşanjör sorunlarının yaşanması.
Kireç ve tıkanma nedeni ile eşanjörün istenilen sıcak suyu üretememesi.
Kir ve tortu nedeni ile kombinin 2-3 dakika zarfında yüksek dereceye ulaşıp kendini kapatması sonucu sirkülasyonun yapılamaması.
Sistemin çürümesi, yerden ısıtma borularında çatlakların oluşması.

PETEK TEMİZLİĞİ HİZMETİ VERDİĞİMİZ ANKARA'DAKİ İLÇELER;

♦ Dikmen Petek Temizleme ♦ Petek Temizliği Bahçelievler
♦ Petek Temizleme Balgat ♦ Petek Temizleme Beşevler
♦ Petek Temizleme Çayyolu ♦ Petek Temizleme Ayrancı
♦ Petek Temizleme Esat ♦ Petek Temizleme Gaziosmanpaşa
♦ Petek Temizleme Etlik ♦ Petek Temizleme Ufuktepe
♦ Petek Temizleme Bağlum ♦ Petek Temizleme Batıkent
♦ Petek Temizleme Demetevler ♦ Petek Temizleme Aydınlıkevler

Doğalgazın ısınmada tasarruf sağlaması nedeniyle kombi ve kalorifer kullanımı her geçen gün artmaktadır. Sizlerde kombi ile ısınmayı tercih ettiyseniz, kalorifer tesisatınıza iyi bakmalısınız. Her sene kombi bakımı yaptırdığınız gibi 2 yılda bir petek temizliği yaptırmayı da ihmal etmemelisiniz. Yerden ısıtma sistemi kullanıyorsanız, çamurlaşma etkisinin bu sistemde daha hızlı olması nedeniyle her yıl temizlik yapılmasını sağlamalısınız. Petek Temizleme Ankara Keçiören servisimiz sizlere bu konuda profesyonel destek verecektir.

Petek temizliği kombi ile sağlıklı bir şekilde ısınmanıza yardımcı bir işlemdir. Peteklerde zamanla biriken tortular, pas ve kireçlenme etkisi evinizin ısınmasında önemli bir engeldir. Bunlar belirli aralıklarla temizlenmediği zaman petekler ısınmıyor şeklindeki şikayetleriniz artmaya başlar. Özellikle altı ısınmayan petekler zamanında yapılmamış petek temizleme yüzünden olmaktadır. Çünkü peteklerin içinde dolanan suyun içindeki tortular zamanla peteklerin alt kısmında çamurlaşma, balçık etkisine neden oluyor. Bu yüzden yerden ısıtma kalorifer sistemlerinin her yıl temizletilmesini öneriyoruz. Suyun kireçlenme etkisi de peteklerle birlikte tesisatın borularını ve vanalarını etkisi altına alıyor.

Petek Temizleme Ankara Keçiören servisimiz peteklerinizi yerinde sökmeden temizliyor. Makine ile petek temizliği yaptırmak en sağlıklı yöntemdir. Evinizde ısınma sorunları yaşanıyorsa, önce peteklerinizi kontrol etmelisiniz. Petekler ısınmıyor ise kombinizi kontrol edebilirsiniz. Kombinin çalışmasında herhangi bir sorun yoksa petek vanalarını kontrol edebilirsiniz. Vanalar açık olduğu halde özellikle altı ısınmayan petekler varsa hemen Petek Temizleme Ankara Keçiören firmamızla iletişime geçerek kimyasallı petek temizleme yapması için ustalarımızı çağırabilirsiniz. Pas ve kireçten tıkanan petek tesisatınız konforlu bir kış geçirmenize engel olacaktır. Petek tesisatındaki yoğun pislik kombi filtresini de tıkayarak suyun sistemde kolay devir daim etmesini engelleyecektir. Bu durum devir daim pompasını da zorlayarak arıza yapmasına sebep olacaktır. Petekleri ihmal etmeden temizleterek kışa hazırlanmalısınız.

Kombinin çalışmasında herhangi bir sorun olmamasına rağmen, evinizde ısınma sorunu yaşıyorsanız radyatörleri kontrol etmelisiniz. Elinizle dokunduğunuzda radyatör yeterince ısınmamışsa, radyatörlerin altı soğuk, üstü ılık gibiyse makineli radyatör temizleme hizmetinden yararlanmalısınız. Radyatörlerin içinde sudaki tortulardan oluşan çamurlaşma, balçık etkisi yüzünden ısı verimi düşmektedir. Siz kombinizi yüksek ısıda yaksanız bile radyatörler yeterince ısınmaz. Boşu boşuna ısınmadan yüksek doğalgaz faturası ödemiş olursunuz. Radyatörleri kireçten, tortudan, çamurlaşma ve balçık etkisinden korumak için radyatör temizliğini belirli aralıklarla yaptırmalısınız.
Makineli radyatör temizleme için ustalarımız radyatörleri sökmeden bütün işlemleri banyodan yaparlar. Makineyi banyodaki peteğe bağlayarak tüm odalardaki radyatörleri buradan temizlerler. Tesisata verilen petek temizleme kimyasalı ile peteklerin içinde oluşan kireç tabakaları çözünerek temizlenir. Tesisatta devir daim eden suyun içindeki atıklarda makinenin filtresi yardımıyla tesisat dışına çıkarılır.
Ustalarımız tüm işlemleri bitirdikten sonra tesisatınıza koruyucu bir sıvı konur. Radyatör temizleme sonrasında konulan koruyucu sıvı tesisatın içinde kalır. Bu sıvı sayesinde temizleme kimyasalının sonraki etkilerinden korunmuş olursunuz. Asit içeren kimyasalın kombinin parçalarına zarar vermesi önlenir. Tesisata petek temizliği sonrası konulan bir litrelik koruma sıvısı kombi çalıştıktan sonra tesisatın her noktasına ulaşır. Böylece kalorifer tesisatınız yeni halindeki gibi olur. Bu koruyucu sıvının bazik özellikte olması nedeniyle tesisatınızda uzun süre kalsa da, herhangi bir sorun yaşanmaz. Tesisattaki metal aksamları kirecin olumsuz etkisinden korur. Petek Temizleme Ankara Keçiören servisimiz bu koşullarda radyatör temizleme hizmeti vermektedir.

Peteklerin temizlenmesi gerektiğini anlamanız hiçte zor değildir. Altı ısınmayan petekler, az ısınmanıza rağmen doğalgaz faturası yüksek geldiyse, kombiniz randımanlı çalışsa bile evinizin yeteri kadar ısınmaması, kombide yetersiz devir daim hatası, aşırı ısınma, ısınma alevinin çabuk sönmesi gibi arızalar oluyorsa, kombiden uzak petekler yakın olanlara göre az ısınıyorsa petek temizliği yaptırmanızın zamanı gelmişte geçiyor bile. Bunu hiç ihmal etmemelisiniz. Doğalgaz ile ısınmanın keyfini sürmek istiyorsanız, evinizi her köşesi homojen şekilde ısınsın istiyorsanız kombi bakımını yaptırdığınız gibi peteklerinizi de her iki yılda bir temizletmelisiniz. Bulunduğunuz bölgede sular aşırı kireçli ise petek temizliğini her yıl yaptırmanızda fayda vardır.

Fazladan doğalgaz faturası ödemek istemeyenler, ısındığı kadar yakıt parası vermek isteyenler doğalgaz peteklerinin temizliğini ihmal etmemelidir. Altı ısınmayan petekler temizlendikten sonra verdiği ısı kalitesi artacaktır. Kombiyi ayarladığınız ısıda evinizi ısıtma şansınız olacak. Pas ve kireçten tıkanan petek tesisatınız için Petek Temizleme Ankara Keçiören firmamızdan usta desteği alabilirsiniz. Doğalgaz peteklerinin temizliği sırasında kimyasal temizleme hizmeti veriyoruz. Petekleri yerinden sökmeye gerek kalmadan temizliyoruz. Petek Temizleme Ankara Keçiören olarak makine ile kimyasallı petek temizliği yapıyoruz.

Doğalgaz petekleri kombinin ısıttığı suyun evin içinde dolaşımını sağlayarak ısınmanızı kolaylaştırır. Kış geldiğinde ısınma sorunları yaşamamak için kombi ve petek bakımına önem vermelisiniz. Pas ve kireçten tıkanan petek tesisatınız için makine ile petek temizliği yapan firmamızın sunduğu olanaklardan yararlanmanızı öneririz. Kireçten, pastan etkilenen peteklerde ısı performansı düşük olur, böylece hem fazladan doğalgaz faturası ödemiş olursunuz, hem de ısınmada paranızın karşılığını alamazsınız. Peteklerin ısı performansını arttırmak için zamanında petekleri temizletmelisiniz. Petek temizliği yaptırın, gereksiz masraflar yapmayın.

 

Beyaz Eşya Tamiri Ankara
Ankara beyaz eşya servisleri
Buzdolabı Tamircisi Ankara Bahçelievler
Buzdolabı Tamiri Ankara Dikmen
Buzdolabı Tamircisi Ankara Batıkent
Ankara Keçiören Buzdolabı Tamircisi
Çankaya Beyaz Eşya Tamir-4184007
Arçelik Beyaz Eşya Servisi Ankara
Arçelik Buzdolabı Servisi Ankara
Beko Çamaşır Makinesi Servisi Ankara
Arçelik Teknik Servis Ankara Çankaya
Vestel Servis Ankara Demetevler
Bosch Yetkili Servis Ankara Çayyolu
Bosch Teknik Servis Ankara Keçiören
Beko Yetkili Servis Ankara Ayrancı
Arçelik Servisi Çankaya Ankara
Bulaşık makina tamircisi Çankaya Ankara
Mamak Arçelik Beko Servisi
Dikmen Bosch Servisi
Esertepe Arçelik Beko Servisi
Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Ankara Keçiören
Kombi Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Fiyatları Ankara
Petek Temizleme Batıkent Ankara
Ankara Kombi Petek Temizleme Servisi
VESTEL SERVİSİ ANKARA
Vestel Servis ankara balgat
vestel servisi-ankara cebeci
DİĞER BAŞLIKLAR
çamaşır makinesi tamir bahçelievler ankara
buzdolabı tamircisi ankara çankaya-4184007
Çamaşır Makinası Tamircisi Ankara 0312-4184007
Kombi Bakım Ücreti ve Fiyatları Ankara-4184007
Keçiören Kombi Servisi ve Servisleri Ankara
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara - Petek Temizleme Ankara