background

Alarko Kombi Servis Ankara Dikmen

Alarko kombi bakım ve teknik servis hizmetleri ile çankaya keçiören ve mamak geneli hizmetinizdeyiz.

Alarko Kombi Servis Ankara Dikmen
ALARKO KOMBİ SERVİS ANKARA DİKMEN

Alarko Kombi Servis hizmeti vermekteyiz. Alarko Kombi Cihazlarınızda oluşan herhangi bir nedenden dolayı Ankara' nın her yerinden Alarko Kombi Servis çağrı merkezimizi arayabilir yada servis talep formunu doldurarak servisimize ulaşabilirsiniz.

Alarko Servis doğruluğuyla , tüm orjinal ve yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Ankara geneline bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Alarko Kombi Servisi, Alarko Kombi Bakımı, Alarko Kombi Montajı ve diğer servis talepleriniz için 0312 418 4 007 numaralı çağrı merkezlerimizi arıyarak bize ulaşabilirsiniz. Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

Ankaranın en iyi teknik servisi olan uzman Alarko Kombi Servisi güvenilirliğiyle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinerek Alarko Kombi Servisi Ankara Dikmen profesyonel kadromuzu en üst kalite standartlarına göre seçip özel eğitimler veriyoruz.

Alarko Kombi Servis Ankara Dikmen
ALARKO KOMBİ SERVİS DİKMEN ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Çankaya, Mamak, Altındağ, Yenimahalle, Sincan, Keçiören

Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım