background

Batıkent Kombi Tamir Servisi 0312-4184007

kombi bakım ve tamiri ankara batıkent ve yenimahalle geneli teknik servis hizmetleri

Batıkent Kombi Tamir Servisi 0312-4184007
BAYMAK KOMBİ SERVİSİ BATIKENT

Baymak markalı klima ve kombi kullanmak bir ayrıcalıktır, değer verdiğiniz baymak klima ve kombilerinizi uzman olmayan servis ekiplerine vermeyin. Kombi Servisi Batıkent Ankara Firmamız  konusunda uzmanlaşmış teknik servis elemanları ile her türlü Baymak cihazınızın tamir bakım ve servis hizmetini garantili olarak yapmaktadır.

Baymak klima ve kombilerinizin derecelerini olması gerekenden düşük yada olması gerekenden yüksek ayarlarsanız enerji israfına sebep olursunuz ve cihazınızı ekonomik kullanmış olmazsınız.

Baymak Klimanızı kullanırken sıcaklık ayarını 23 derecede tutabilirsiniz, Baymak kombinizi kullanırken kombinizi kesinlikle kapatıp açmayınız gündüz evde kimsenin olmadığı saatlerde tamamen kapatmak yerine ılık bir şekilde bırakın kapatıp açtığınız zaman ortamı ısıtana kadar çok fazla enerji tüketmektedir.

Ankara Baymak Servisi her türlü baymak cihazının tamir bakımını yapmaktadır, Klima ve Kombilerin ise senelik peiyodik bakım nakliye montaj gibi teknik işlerini yapmaktadır.
KOMBİ SERVİSİ ANKARA YENİMAHALLE'DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Atatürk Orman Çiftliği, Akın, İstasyon, Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İvedik Organize Sanayi, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık, Yenimahalle, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yaşamkent, Konutkent, Yükseltepe.

Baymak Kombi Servisi Batıkent


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Çankaya, Mamak, Altındağ, Yenimahalle, Sincan, Keçiören

Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım