background

Beyaz Eşya Tamiri Çankaya Ankara

ankara, çankaya ve keçiören geneli beyaz eşya teknik servis hizmetleri,

Beyaz Eşya Tamiri Çankaya Ankara
BEYAZ EŞYA TAMİR SERVİSi ANKARA

Tamir servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Ankara nın tüm bölge ve semtlerine tamir, bakım, onarım ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

TSE belgeli hizmet noktalarımız 7/24 teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vermektedir.
Buzdolabı Tamiri, Her marka çamaşır makinası tamiri, Vitrin dolabı, Sütlük, Soğuk hava odaları, Reyon dolabı, Buzhane, Soğutucular, Klima sistemleri, Yer tavan tipi klimalar, Split klimalar, Salon tipi klimalar, Pencere tipi klimalar, Duvar tipi klimalar, Doğal gaz sistemleri, Set üstü ocaklar, Kombi, Kombi Bakımı ve Tamiri, Doğalgazlı fırınlar, Doğalgaz sobaları, Beyaz eşya, Çamaşır makinesi, Buzdolabı, Bulaşık makinesi vb. konularda her türlü arıza bakım onarım ve teknik servis hizmetlerini en iyi şekilde yerine getiren servislerimiz güler yüzlü hizmet anlayışı ile 100 % müşteri memnuniyetini benimsemektedir.

Bizleri 7/24 0312 418 4007 no`lu telefonla arayabilir size uygun olan bir zamanda servis hizmetinin verilmesini sağlayabiliriz.
TAMİR SERVİSİM Güvencesi İle Orijinal ve Müdavim Yedek Parça, Ekonomik fiyat, Periyodik Bakım 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisini sunmaktayız.

Periyodik Bakım zamanlarınızı biz hatırlatıyoruz.

beyaz eşya tamir servisi ankara, teknik servisler ankara,

 


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Çankaya, Mamak, Altındağ, Yenimahalle, Sincan, Keçiören

Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım