background

Çankaya Beko Klima Servisi

Her model Beko marka klima, beyaz eşya tamiri, kombi bakım ve uygun fiyatları ile size telefonu nuz kadar yakınız. Yuvam Teknik servis ankara firmaları arasında öncü, hizmette birinci..

Çankaya Beko Klima Servisi
ÇANKAYA BEKO KLİMA SERVİSİ

Çankaya Beko Klima Servis Ankara’nın tüm bölgelerine eğitimli teknik personeli, güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Firmamız, Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik servis hizmetleri sunmaktadır.
Beko markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimalarının servisini yapmaktadır. Talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Firmamız, Verilen montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir.
Beko Klima Bakımı

Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere tüm bölgelerine uzman personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Klimanızın, bakımını yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan cihazlar sizlere tehlikeli hale gelmektedir. Yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Profesyonel ekibimiz ile ev ve iş yerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızın bakımını yapıyoruz.

Çankaya Beko Klima Servisi
BEKO KLİMA SERVİSİ ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Çankaya, Mamak, Altındağ, Yenimahalle, Sincan, Keçiören

Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım