background

Çankaya Mitsubishi Klima Servisi-4184007

Mitsubishi klima bakım, gaz dolumu, montajı ve teknik servisi hizmetleri ile ankara, çankaya, keçiören ve mamak geneli hizmetinizdeyiz.

Çankaya Mitsubishi Klima Servisi-4184007
ÇANKAYA MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ

Çankaya Mitsubishi Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 durmadan hd servis olarak büyük müşteri memnuniyeti ile arttırmaktayız. Günümüzde Ankara ve Çankaya'da bir çok müşterilerimizin arızalarında veya klimalarla ilgili problemlerle çağrı merkezimize telefon almaktayız. Siz değerli tüketicilerimizin tüm sorunlarını eksiksiz bir şekilde onarmak için biz Mitsubishi Klima Servisi Ankara Çankaya olarak Ankara bölgesinin tümüne hizmet sınırlarını aşmış ve siz değerli tüketicilerimize garanti vererek kurduğumuz kadromuz ile ekipmanlarımızla kapınıza gelerek sorunlarınızı hızlı bir biçimde onararak sizleri mutlu müşteriler listemizde görmekten onur duyarız.

Çankaya Mitsubishi Klima Servisi olarak kurulduğumuz ilk günden beri müşteri portföyünü arttırarak müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için klima servis firmamıza telefon gelmesi halinde ekipmanlarımıza verilen süre zarfında evinize gelerek tüm sorunlarınızı eksiksiz bir şekilde hallederek sizleri mutlu etmekten onur ve şeref duyarız.

Biz Çankaya Mitsubishi Klima Servisi olarak marka bilinirliğimizi Ankara genelinin başta Çankaya, KeçiörenYenimahalleAltındağMamak başta olmak üzere tüm bölgesine yararak sizlerin bizleri gözlerinizde büyüterek ve verdiğimiz hizmetin sonucunu alaraktan klima firmamız firmalar arasında siz değerli tüketicilerimizden aldığımız öz güvenle projeler arasına girdik ve Ankaranın tüm bölgesinde hizmet vermemiz müşterilerimize firmaları mızda yüksek bir sevinç duymaktadır. Sizde değerli tüketicilerimiz sorunlarınız olduğunda pahalı demeyin biz sizlerin bütçesine göre hareket etmekteyiz sizlerde çağrı merkezlerimizi arayarak destek hizmet alarak klima servisimizden yararlanabilirsiniz..

Çankaya Mitsubishi Klima Servisi
MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Çankaya, Mamak, Altındağ, Yenimahalle, Sincan, Keçiören

Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım