background

Klima Servisi Ankara Ostim-4184007

ankara ostim klima tamir bakım servisi, ankara yenimahalle ve ivedik geneli hizmetinizdeyiz.

Klima Servisi Ankara Ostim-4184007
KLİMA SERVİSİ ANKARA OSTİM

Klima Servisi Ankara Ostim firması olarak klima tamiri, klima bakımı, klima montajı başta olmak üzere klimayla ilgili tüm sorunları çözebilecek bir kadroya sahibiz. Klima konusunda uzman çalışanlarımız ve üstün hizmet kalitemizle Ankara ve Yenimahalle ' nin önde gelen klima servislerinden birisiyiz.

Klima tamir fiyatları, klima bakım fiyatları, klima montaj fiyatları mız çok uygun olup verdiğimiz hizmet üst düzeydir. Başta baymak, vaillant, alarko, bosch, demirdöküm, ferroli, immergas, ariston, buderus, viesmann, E.C.A, arçelik, vestel, beko, bosch, siemens, profilo olmak üzere her marka klimanızın tamir, bakım, montaj gibi işlerine bakmaktayız.

Klima Servisi Ankara Ostim olarak Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine klima servis hizmeti vermekteyiz.
KLİMA SERVİSİ OSTİM ANKARA YENİMAHALLE'DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Atatürk Orman Çiftliği, Akın, İstasyon, Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İvedik Organize Sanayi, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık, Yenimahalle, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yaşamkent, Konutkent, Yükseltepe.

Klima Servisi Ankara Ostim


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Çankaya, Mamak, Altındağ, Yenimahalle, Sincan, Keçiören

Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım